Van Mammoet tot Stoommachine | groep 5-6 (BIS)

Beschrijving

Van Mammoet tot Stoommachine | groep 5-6 (BIS)

Omgevingsonderwijs, aardrijkskunde en geschiedenis worden geïntegreerd aangeboden in deze tijdreis door het verleden van Twente. Met doe-opdrachten beleven leerlingen het verleden van de regio,
van ijstijd tot textielindustrie.

De leerlingen maken een tijdreis door de Twentse geschiedenis. Jager-verzamelaars, de eerste boeren, de
tijd dat bijna iedereen boer was, de industrialisatie: ze komen allemaal langs. De kinderen onderzoeken de grote lijnen van deze lange periode en verdiepen zich per tijd in de meest kenmerkende aspecten. Ze werken met gereedschap van vuursteen, onderzoeken de boerderij die in het museum staat en zien en horen hoe het was om tussen de draaiende textielmachines te staan.

KERNDOELEN: 1 – 51 – 52 – 53 – 56

Tegen een gereduceerd tarief kan er gebruik worden gemaakt van de museumbus Twenthe. In de bus kunnen maximaal 54 personen. Er kan een combinatie gemaakt worden met een programma van Rijksmuseum Twenthe. Geef bij de inschrijving duidelijk aan of je gebruikt wil maken van de museum bus van Twenthe. Dit kan in het opmerkingenveld.

Inloggen voor details en boeken

Contactgegevens

OrganisatieRijksmuseum Twenthe
Email[email protected]
Telefoonnummer053 201 2000
Websitehttps://www.rijksmuseumtwenthe.nl